Flash Recovery : Záchrana dát (obnova dát) z USB flash diskov, SSD diskov, pamäťových kariet, digitálneho fotoaparátu, videokamery, PDA
Prvá pomoc:  Volajte Hotline 0948-OBNOVA (0948-626682)

Prihlásenie

Novinka

Novinka

Praha, 22. marca 2011 - spoločnosť DATARECOVERY ako prvá na svete vykonala úspešnú záchranu dát z high-end SSD disku Kingston SSDNow.

DATARECOVERY, špecializovaná spoločnosť zaoberajúca sa obnovou a záchranou dát, našla spôsob, ako prekonať vnútorné šifrovanie, ktoré používajú niektoré USB flash disky. Záchrana dát je tak teraz možná aj zo šifrovaných USB kľúčeniek.

Šifrovanie je štandardnou vlastnosťou niektorých USB flash diskov (napr. Kingston, séria DataTraveler). Hoci ste nič neaktivovali, disk automaticky dáta pri zápise v záujme vašej bezpečnosti šifruje. V prípade poruchy alebo poškodenia kľúčenky bolo až do tejto chvíle nemožné dáta z disku získať.

FlashRecovery zaisťuje záchranu a obnovu digitálnych dát pre všetky bežne používané druhy flash médií: USB flash disky, pamäťové karty do fotoaparátov, mobilných telefonov, kamier a iných zariadení, Solid-state drives (SSD disky) a ďalšie.

Syndikovať obsah